120721 3

Дизайн інтер'єру


Важко переоцінити роль інтер'єру в житті кожного з нас. Саме комфортне облаштування Вашого будинку сприяє духовному і фізичному відновленню після напруженого робочого дня, створює сприятливу атмосферу для повноцінного відпочинку і сприяє позитивному емоційному стану. Саме тому, якість нашого життя прямо залежить від облаштування, яке ми самі створюємо. Однак, дизайн не терпить дилетантства. Щоб Ваш будинок у всіх сенсах був «повною чашею» довірте справу професіоналам!

Існує безліч студій, що виконують дизайн інтер'єру в Києві . Чому ми, і якими пріоритетами слід керуватися при обранні дизайнерської компанії?

 • багаторічний досвід на ринку;
 • сотні задоволених клієнтів;
 • компетентний підхід кваліфікованих фахівців;
 • реалізація проектів будь-якої складності;
 • індивідуальне планування і складання кошторису;
 • чесні і доступні ціни.

Ми співпрацюємо зі своїми клієнтами виключно на договірній основі. Щоб ви розуміли, як це працює, давайте познайомимося з послідовними етапами виконання дизайн проекту квартири або будинку:

 • з клієнтом узгоджується обсяг проекту, а також його вартість;
 • укладається договір, вноситься обумовлений аванс;
 • дизайнер виїжджає на об'єкт і виконує заміри;
 • клієнту пропонуються варіанти перепланувань, те, що сподобалось - узгоджується;
 • розробляються креслення, а також візуалізація.

Скориставшись послугами нашої компанії, Ви можете замовити стильний дизайн інтер'єру будинку, офісу або дизайн квартири в Києві, ціна якого буде прозорою і обґрунтованою. Кваліфіковані фахівці візьмуть на себе вирішення всіх проблем, пов'язаних з оптимальною організацією простору з урахуванням нюансів і особливостей Вашого приміщення. Наша компанія має багатий досвід по здійсненню дизайну будинків в Києві , а також авторського дизайну елітних квартир в Києві . Надання послуг дизайну інтер'єру в Києві здійснюється якісно і в найкоротші терміни.

Продуманий до найдрібніших деталей дизайн інтер'єру - це не просто гарна оболонка, це розумне і зважене рішення, яке відповідає всім вимогам ергономіки. Професійний дизайн будинку в Києві вміло підкреслить всі переваги планування, делікатно маскуючи її слабкі сторони, перетворюючи таким чином недоліки в переваги. Замовити дизайн інтер'єру в Києві Ви можете в будь-якому стилі, який імпонує Вам і Вашому способу життя.

Замовивши дизайн інтер'єру , ви отримуєте чітке розуміння і бачення втілене в вашому майбутньому об'єкті. Розробка індивідуального дизайну проводиться в кілька етапів.

Першим етапом стане Ваша зустріч з нашим дизайнером.

В обумовлені терміни він прибуде на об'єкт, таким чином, Вам не доведеться міняти Ваші плани і підлаштовуватися під чужий графік. Під час першої зустрічі Ви зможете висловити свої персональні побажання - яким Ви бачите своє житло. На основі цих даних ми складемо план дизайну інтер'єру в Києві . Він відповідатиме на питання:

 • в якому стилі буде спланований інтер'єр;
 • яку кольорову гамму ми обираємо;
 • як будуть розміщені меблі;
 • яким чином будуть розташовані освітлювальні прилади.

Другим етапом стане безпосереднє планування.

Вивчивши технічне завдання, дизайнер розпочне робити креслення. Вдале зонування, максимум світла і вільного простору - ось основні принципи майбутнього плану. Коли він буде завершений, прийде час для другої зустрічі. Ви зможете ознайомитися з робочим планом дизайну квартири в Києві, ціною, і доповнити його своїми зауваженнями. А якщо розбіжностей немає - можна складати підсумковий кошторис. Сума, обумовлена ​​в ній, залишиться стабільною. Вартість дизайну інтер'єру регулюється і адаптується з урахуванням платіжних можливостей клієнта.

Замовляючи дизайн інтер'єру, Ви маєте можливість побачити об'ємну 3D модель майбутнього інтер'єру на комп'ютері, яку розробить наш фахівець. Це необхідно для того, щоб клієнт, який не завжди розуміє технологічні тонкощі проектування, міг прямо на моніторі чітко побачити, як буде виглядати його житло з різних ракурсів.

Замовлення дизайну інтер'єру в Києві передує проведенню оздоблювальних і ремонтних робіт, які здійснюються під контролем і в безперервній взаємодії з дизайнером, який надасть допомогу в підборі будівельних матеріалів, меблів, освітлювальних приладів та інших предметів інтер'єру.

Спільними зусиллями нам вдасться втілити інтер'єр Вашої мрії в життя! Тепер кожен день, милуючись своїм житлом, Ви будете відчувати справжню гармонію. Створений інтер'єр буде нести в собі не тільки естетичну складову, але ще і буде зручним з функціональної точки зору. Дизайнер облаштує приміщення таким чином, щоб ніщо не заважало Вам кожен день займатися звичними справами.

У Вас залишилися які-небудь питання? Задайте нам їх особисто! Для цього достатньо написати нам лист на електронну пошту або ж зателефонувати за одним з номерів, представлених на сайті.

он-лайн замовлення