120721 2

Ремонт квартир і котеджів


 

Виклик майстра - 150 грн. При виконанні робіт від 300 грн. - виклик майстра безкоштовний. Діагностика Вашого будинку - в подарунок!

 

Прайс

Грунтування поверхонь м2 від 20
Грунтування поверхонь "Антигрибком" м2 від 40
Демонтаж шпалер м2 від 40
Демонтаж шпаклівки м2 від 70
Демонтаж штукатурки м2 від 50
Демонтаж плінтуса м.п. від 15
Демонтаж плитки м2 від 100
Затирання швів м2 від 50
Фарбування стін, стель водоемульсійною фарбою м2 від 80
Демонтаж ламінату м2 від 70
Поклейка пінополістиролу м2 від 150
Армування стін штукатурною сіткою м2 від 60
Демонтаж паркетної дошки м2 від 80
Демонтаж стяжки підлоги м2 від 140
Монтаж поліуретанових карнизів м.п. від 120
Шпаклювання стін під шпалери м2 від 120
Поклейка шпалер м2 від 100
Плінтус (монтаж) м.п. від 30
Штукатурні роботи м2 від 120
Демонтаж дверних блоків від м2 200
Стяжка підлоги м2 від 150
Вирівнювання стін м2 від 150
Демонтаж вікон м2 від  150
Монтаж гіпсокартону м2 від 160
Укладання паркетної дошки м2 від 150
Укладання ламінату м2 від 130
Монтаж відкосів гіпсокартоном м.п. від 90
Затирання швів (демонтаж старої, облаштування нової) м2 від 250
Укладання плитки м2 від 200
Шпаклювання стін під фарбування і декоративні покриття м2 від 195
Монтаж гіпсокартонних виробів м2 від 375
Демонтаж вбудованої техніки 400
Встановлення вхідних дверей 2000

Формування цінової політики залежить від складності та умов виконання робіт, а також від індивідуальних особливостей об'єкта. Остаточні ціни узгоджуються з фахівцем

Портфоліо

 

Комплексний ремонт квартири, будинку, офісу - це вірний спосіб освіжити існуючий інтер'єр, а якщо Ви купуєте нове житло, то, само собою, Вам зовсім не обійтися без ремонтних робіт. Ремонт - процес відповідальний і дуже важливо зробити його якісно. І перше, з чого подібні роботи завжди починаються - це з пошуку підрядників. Вам необхідно буде проаналізувати і ефективність роботи майстрів, і ціни на ремонт квартир в Києві в загальному.

Наша компанія здійснює комплексний і капітальний ремонт будь-яких приміщень: квартир, будинків, офісів. Ми володіємо багатим досвідом у сфері будівництва і ремонту, про що говорить наше багате портфоліо, ми завжди відповідально ставимося до нашої роботи, про що говорять рекомендації наших клієнтів, ми постійно розвиваємося, відвідуємо спеціалізовані виставки та вивчаємо ринок новітніх матеріалів і технологій, що дозволяє нам виконувати роботи на високому професійному рівні.

Наші ціни за ремонт квартири в Києві формуються на підставі прайс-листа з конкретними розцінками, і кошторис залишиться незмінним.

Співпрацюючи з компанією «Masterio» Вам не доведеться шукати десятки фахівців різного профілю. В нашу команду справжніх професіоналів вже входять всі необхідні фахівці.

Вам не доведеться приймати самостійні технічні рішення і тримати все під своїм постійним контролем, Вам не доведеться самостійно займатися підбором будматеріалів і їх доставкою. До Ваших послуг команда висококваліфікованих майстрів, самостійно орієнтуються в особливостях ремонту, а також керівник, який володіє спеціальною будівельною освітою та багатим досвідом.

Зробивши комплексний ремонт квартир в Києві з нашою компанією Ви отримуєте гарантію на всі виконані роботи. А також повний спектр сервісного обслуговування, чого не пропонують інші компанії: заміна лампочок, заміна фільтрів, будь-які реставраційні роботи.

І, нарешті, ми гарантуємо Вам не тільки якісний ремонт, але і дотримання

встановлених термінів. Адже це також є важливим аспектом репутації нашої компанії. Ми цінуємо Ваш час і працюємо не тільки ефективно, але й оперативно.

Крім квартир, ми також завжди раді надати Вам послуги комплексного ремонту офісів. Як ніхто інший, ми прекрасно розуміємо всю важливість зовнішнього вигляду приміщення, в якому Ви працюєте. Не кажучи вже про те, що для клієнтів і партнерів офіс - це Ваше «обличчя». Саме тому так важливо, щоб ремонтні роботи були засновані і на професіоналізмі підрядників, і на високій якості будматеріалів.

Крім технічної сторони ремонтних робіт, ми завжди пам'ятаємо про таку важливу естетичну сторону. Ми працюємо з багатьма архітектурними студіями міста Києва, втілюючи їх проекти, що також є показником нашого високого професіоналізму!

Наша компанія цінує наших і клієнтів і їхню довіру нам! Результат співпраці з нами зламає стереотип, що ремонт - процес складний і неприємний! Ми зробимо для цього все можливе!

он-лайн замовлення